İçeriğe geç

ÖĞRENMEYE HAZIRIM 1. 2. 3. 4.Sınıf MEB pdf İndir eba ! Nasıl,Nereden İndirilir?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf düzeyindeki öğrencilere yönelik “Öğrenmeye Hazırım” ve 1’inci sınıf öğrencileri için “Tohum” isimli yeni kitap setleri hazırladıklarını bildirdi.

      Bakan Selçuk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, dünya ve Türkiye’nin farklı bir tarihi süreç yaşadığını, bu dönemin eğitim üzerinde de etkisini gösterdiğini belirtti.Bu Açıklamadan sonra ”öğrenmeye hazırım,öğrenmeye hazırım nasıl indirilir,öğrenmeye hazırım seti nereden indirilir,öğrenmeye hazırım indir,öğrenmeye hazırım 1 sınıf,öğrenmeye hazırım 2 sınıf,öğrenmeye hazırım 3 sınıf,öğrenmeye hazırım 4 sınıf,öğrenmeye hazırım 1. sınıf indir meb eba,öğrenmeye hazırım 2. sınıf indir meb eba,öğrenmeye hazırım 3. sınıf indir meb eba,,öğrenmeye hazırım 4. sınıf indir meb eba,öğrenmeye hazırım seti indir,öğrenmeye hazırım kitabı,öğrenmeye hazırım kitabı indir,öğrenmeye hazırım eba ” en çok aranan sorgular arasında yer aldı.

   Bakan Selçuk, şu değerlendirmelerde bulundu: “Çocuklara eğlenceli, oyun tabanlı içerikler sağlamak istiyoruz. Bu kapsamda ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf için ‘Öğrenmeye Hazırım’ seti hazırladık. Bu setin 4 kitabı var. Her birinde de Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen bilgisi ve hayat bilgisi içerikleri söz konusu. Çok eğlenceli ve dinamik bir yapıda. Normal ders kitabının biraz dışında, çocukların ilgisini çekecek birtakım içerikler, bilmeceler, oyunlar, gerçek yaşamdan kesitler var. Bunların hepsi temel kazanımlarla da bağlantılı. Çocuklar ‘öğrenmeye hazırım’ derken gelecek seneye hazırlar mı? Bu da bizim problemimiz. Yani yüz yüze eğitim geciktikçe, biz ne tür kayıplar olduğunu ve telafi eğitiminin içeriğinin ne olması gerektiğini yeniden yeniden değerlendiriyoruz ve dünyayı da izleyerek, başka ülkeler ne yapıyor diye bakıyoruz.” Setlerde dersin yanı sıra geçmişten günümüze değerlere atıfların olduğunu dile getiren Selçuk, ailelerin çocuklarıyla ilişkisini güçlendirecek çalışmalar da bulunduğunu aktardı.

Peki 1.sınıf 2.sınıf  3.sınıf 4.sınıf  Öğrenmeye Hazırım kitapları pdf leri nasıl Nereden indirilir? Hangi siteden indirilir?

 1,2,3,4. sınıf  Öğrenmeye Hazırım seti kitaplarını ve pdf lerini  aşağıdaki bağlantılardan indirebilir ve bilgisayarınızda,tabletinizde veya telefonunuzda kullanabilirsiniz.

 Öğrenmeye Hazırım pdf dosyalarınızı indirdikten sonra sonra pdf dosyalarındaki YAZDIR seçeneği ile yazdırabilir, basılı olarak da kullanabilirsiniz.


Öğrenmeye Hazırım 1. Sınıf İNDİRMEK İÇİN TIKLA


Öğrenmeye Hazırım 2. Sınıf İNDİRMEK İÇİN TIKLA


Öğrenmeye Hazırım 3. Sınıf İNDİRMEK İÇİN TIKLA


Öğrenmeye Hazırım 4. Sınıf İNDİRMEK İÇİN TIKLA


 

1.Sınıf Tohum Okuma Ve Yazma Çalışma Yaprakları 1. 2. 3.Kitapçık MEB pdf İndir

MEB TABİİ Uygulaması İndir 5 6 7.sınıflar için 


öğrenmeye hazırım, öğrenmeye hazırım 1 sınıf, öğrenmeye hazırım 1. sınıf indir meb eba, öğrenmeye hazırım 2 sınıf, öğrenmeye hazırım 2. sınıf indir meb eba, öğrenmeye hazırım 3 sınıf, öğrenmeye hazırım 3. sınıf indir meb eba, öğrenmeye hazırım 4 sınıf, öğrenmeye hazırım 4. sınıf indir meb eba, öğrenmeye hazırım eba, öğrenmeye hazırım indir, öğrenmeye hazırım kitabı, öğrenmeye hazırım kitabı indir, öğrenmeye hazırım nasıl indirilir, öğrenmeye hazırım seti indir, öğrenmeye hazırım seti nereden indirilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş