İçeriğe geç

Tabii İndir MEB tabii Uygulaması bilgisayara tabii indir mobil pc Eba Google Play apk Android tabii giriş App Store İOS nasıl indirilir?

MEB tarafından 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri için  TABİİ mobil uygulaması geliştirildi.İndirilmeye Hazır..tabii indir meb,tabii uygulaması indir apk google play store app store ios

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İlkokullar için “Arkadaş” isimli kitap serisini Türkiye genelinde dağıtmaya başladıklarını hatırlatan Selçuk, “Şimdi de ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıflar için geliştirdiğimiz eğlenceli mobil uygulama ‘Tabii’ ile oyun yoluyla eğlenerek öğrenmek için bir fırsat vermeyi amaçlıyoruz. Oyun ve dersi iç içe yerleştirmek temel gayemiz.” dedi.

“Ortaokul çocuklarımız için geliştirdiğimiz bir uygulama ‘Tabii’ mobil uygulaması. Temel amacımız oyun yoluyla eğlenerek öğrenme, oyun ve dersi iç içe yerleştirmek. Eğlenceli bir yarışma uygulamasından söz ediyoruz. Çocuklar oynarken, eğlenirken, yarışırken daha mutlu ve iyi öğrenecekler” dedi.

 Bakanın bu açıklamalarından öğrenciler, ”tabii indir,tabii indir apk,tabii uygulaması indir,tabii indir play store,tabii indir apk,tabii apk,tabii apk indir,tabii eba,tabii meb,tabii eba indir,tabii indir meb,tabii indir play store,tabii meb indir,tabii indir app store,tabii indir ios,meb tbii uygulaması,meb tabii indir,tabii indir iphone apple,tabii mobil uygulaması,tabii mobil uygulaması indir, tabii apk indir,TABİİ android uygulaması indir, TABİİ apk indir, TABİİ ios mobil uygulama indir,” sorgularını aramaya başladılar.

TABİİ Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir? TABİİ android uygulması indir tabii indir Google Play, TABİİ apk indir,tabii uygulaması indir,tabii eba,tabii meb,TABİİ ios mobil uygulama indir APP Store iphone apple cihazlar için tabii bilgisayar

TABİİ mobil uygulamasını goggle play ve App Store den indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirisiniz. Aşağıdaki bağlantıları tıklayarak tabii mobil uygulamaları indirebilir ve kullanabilirsiniz kullanabilirsiniz..

  Google Play uygulaması üzerinden giriş yapıp Android uygulamayı indirebilirsiniz.

ANDROİD TABİİ UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ Google Play

TABİİ İNDİR PLAY STORE

.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.eba.tabii&gl=TR,


  APP STORE uygulaması üzerinden giriş yapıp tabii ios uygulamayı indirebilirsiniz.

APPStore İOS TABİİ UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TABİİ İNDİR APP STORE

.

https://apps.apple.com/tr/app/tabii/id1521450148?l=tr


!!!!!!!

Sayfanın sonunda

5,6,7,8 .Sınıflar için

EBA KAZANIM TESTLERİ VE BECERİ TEMELLİ TESTLER ve DERS KİTAPLARI LİNKLERİ  bulunmaktadır…


Tabii Bilgisayara Nasıl İndirilir? tabii indir bilgisayar tabii indir pc

Tabii  uygulamasını MEmu uygulaması ile bilgisayara indirip kullanabilirsiniz.Taabii i bilgisayarda pc de kullanabilmek için öncelikle bu uygulamayı kurmamız gerekiyor.

 

1-MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın

MEmu İNDİRMEK için TIKLA

2–MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın

3–Google Play’de Tabii arayın

4–Tabii indirin ve yükleyin

5–Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın

6–Kurulum Tamamlandı.


TABİİ Nasıl Kullanılır? Tabii kullanımı Nasıl?

TABİİ apk uygulamasını indirdikten ve yükledikten sonra uygulama açılacaktır.TABİİ uygulaması açıldıktan sonra EBA KULLANICI ADI ve EBA Şifresi girişi yapılr.

Artık uygulama hazırdır..Kullanabilirsiniz.

Eğlenceli Öğretci TABİİ Mobil Uygulama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bakanlık Başöğretmen Salonu’nda “Tabii Mobil Uygulaması“nın tanıtımında yaptığı konuşmada, çocuklara imkan verildiğinde, somut içerikler sunulduğunda her an her yerde bir faaliyet içinde olmalarının mümkün hale geldiğini ifade etti.

İlkokullar için “Arkadaş” isimli kitap serisini Türkiye genelinde dağıtmaya başladıklarını hatırlatan Selçuk, “Şimdi de ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıflar için geliştirdiğimiz eğlenceli mobil uygulama ‘Tabii’ ile oyun yoluyla eğlenerek öğrenmek için bir fırsat vermeyi amaçlıyoruz. Oyun ve dersi iç içe yerleştirmek temel gayemiz.” dedi.

Tabii Mobil Uygulamasında Neler var? Uygulamanın İçeriği

Uygulamanın eğlenceli bir yarışma içeriğine sahip olduğunu anlatan Selçuk, şöyle devam etti:

“Uygulamada kağıt kalem yok, sadece 60 saniye içinde belli soruları cevaplamaları söz konusu olacak. ‘Yarı yarıya’, ‘Bir hak daha ver’, ‘Süreyi uzat’ gibi seçenekler ile motive edici bir puanlama sistemi olacak. Tabii’de öğrenciler, her doğru cevaptan 6 puan kazanırken her yanlış cevapla 2 puan kaybedecekler. Puan sistemine dayalı olarak çocukların 5’ten 6’ya, 6’dan 7’ye geçen çocuklarımızın sadece kendi sınıflarını değil diğer sınıfları görme imkanları da söz konusu olacak. ‘Gelecek seneye hazır mıyız?’ sorusuna yanıt vermek için de uygulamanın özel bir desteği var. Genel uygulamalardan gördüğümüz kadarıyla çocukların çok hoşlandığı ve tam da Z kuşağı dediğimiz, tam da farklı araçlarla öğrenen çocuklar dediğimiz bir kitle için güzel bir uygulama.”

Uygulamanın bütün mobil telefonlardan indirilebileceğini belirten Selçuk, “Öğrencilerimiz Tabii ile her gün Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilimleri derslerinden sorularla karşılaşacaklar ve bu dersleri tekrar etme fırsatına sahip olacaklar. Burada çocuğun kendileriyle yarışmaları önemli. Çocuğun kendisini yarışacak bir kişi olarak görmesi ve bir aşamaya daha geçebilmesi, bütün mesele bu.” diye konuştu.

Çocukların okullardan uzak kaldığı bu süreci telafi etmek için sadece okulların açıldığı dönemin dikkate alınması halinde, eksiklerin bir kısmının giderilmemiş olacağını ifade eden Selçuk, “Ama ne yapıyoruz? Hem yüz yüze eğitimi destekleyecek, hem uzaktan eğitimi destekleyecek, yaz aylarını ve hafta sonlarını da zenginleştirecek çok yoğun bir programın içindeyiz. Yeter ki bir çocuğumuz istesin, ‘Ben ders çalışmak istiyorum, öğrenmek istiyorum.’ desin, yeter ki bir velimiz ‘İmkan arıyoruz, bize kaynak var mı?’ desin. Bütün bunların hepsi emin olun fazlasıyla hazır.” değerlendirmesinde bulundu.

Bakan Selçuk, açıklamalarının ardından Samsun, Şanlıurfa ve Kayseri’de Tabii uygulamasını kullanan öğrencilere canlı bağlantı yaptı. Öğrenciler, geçtikleri sınıfta yıl boyu öğrendiklerini tekrar edebilecekleri mobil uygulamadan memnun olduklarını dile getirdi.

“Tabii” uygulamasında neler olacak?

Ortaokul 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin derslerini istedikleri an istedikleri yerde tekrar edebilmeleri için hazırlanmış günlük testlerden oluşan eğlenceli yarışma uygulaması “Tabii” ile öğrencilerin yaz tatilinde okuldan ve derslerden uzak kalmamaları ve öğrendiklerini unutmamaları amaçlanıyor.

“Tabii” ile her gün Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilimleri derslerinden 10’ar soru olmak üzere toplam 40 farklı soruyla karşılaşacak öğrenciler, kendi bilgilerini sorgulayıp ders tekrarı yapacak ve yeni bilgiler öğrenecek.

Uygulamayı kullanırken sadece soruları ekrandan okuyup 60 saniye içinde doğru cevabı vermek, diğer soruya geçmek için yeterli olacak.

Öğrencilerin yaz tatilinde derslerden tamamen uzaklaşmamaları için hazırlanan ve onlara onların dilinde hitap eden renkli bir uygulama olan “Tabii”, ilgili uygulamalardan cep telefonu ve benzeri cihazlara indirebilecek.


meb tabii indir, meb tabii uygulaması, tabii, TABİİ android uygulması indir, tabii apk, TABİİ apk indir, tabii eba, tabii indir, tabii indir android apk meb, tabii indir apk, tabii indir apk meb, tabii indir app store, tabii indir app store meb, tabii indir google play meb, tabii indir ios, tabii indir ios apk meb, tabii indir iphone apple, tabii indir meb, tabii indir play store, TABİİ ios mobil uygulama indir, tabii kullanımı, tabii meb, tabii meb indir, tabii mobil uygulama içeriği, tabii mobil uygulamada neler var, tabii mobil uygulaması, tabii mobil uygulaması indir, tabii nasıl kullanılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş